01.01 2024

Analytik

Nabídka byla přidána dne: 01.01.2024

Popis pracovní pozice

Hlavní pracovní náplní je vývoj naší pilotní ERP aplikace ArcEkIS v prostředí .NET. Jedná se o tvorbu realizačních studií pro nová řešení, dílčích analýz menších programových úprav jak pro potřeby programování (tvorba datového návrhu, návrh designu …), tak pro potřeby definice zadání pro klienta a definici rozsahu díla ve smluvních vztazích. Dále pak tvorba parametrizací k programovaným úlohám, podpora zákazníka při řešení chyb a předání řešení nebo opravy klientovi. Dle zaměření uchazeče je možné pracovat v oblastech: účetnictví, obchodní úlohy (úvěry, leasing, faktoring, sázení, banka), nebo v technických úlohách (práva, zabezpečení). K práci patří častá komunikace s IT oddělením klientů, řešení jejich problémů s naší aplikací a také občasný osobní kontakt (cestování po celé ČR).

Požadujeme

  • Analytické znalosti v oblasti účetnictví nebo obchodu se zaměřením na finanční služby (bankovní služby, leasing, faktoring, sázení) nebo znalosti programování, databází a dotazování pomocí jazyka SQL, OLAP nástrojů
  • Zkušenosti v oblasti tvorby analýz
  • Komunikativnost
  • Odpovědnost a samostatnost
  • Časovou flexibilitu
  • Uákladní znalost AJ
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

Po zaškolení velmi dobré ohodnocení, až 25 dnů dovolené, přístup k novým technologiím Microsoft, Linux, ... , pružnou pracovní dobu, možnost profesního i osobního rozvoje a práci z domova. Naši aplikaci používají největší společnosti poskytující financování použité ale i nové dopravní techniky v ČR, budete tak mít možnost spolupracovat na vývoji aplikace pro tyto subjekty.

OHODNOCENÍ MZDA
DOHODOU
Pro více informací nebo zodpovězení Vašich
případných dotazů kontaktujte naše obchodní oddělení.

Napište nám

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Chcete se stát součástí kolektivu společnosti FBL Group s.r.o. Neváhejte a využijte náš kontaktní formulář. Obchodní oddělení Vás bude kontaktovat na Vámi zaslané kontaktní údaje.

Další klíčový zaměstanci

Ing. Jan Opička
Jiří Malát, DiS.
Aleš Čížek
Ing. Martin Prchlík