01.01 2022

Tester

Nabídka byla přidána dne: 01.01.2022

Popis pracovní pozice

Hlavní pracovní náplní je testování a podpora vývoje naší aplikace ArcEkIS v prostředí .NET. Aplikace je nasazena u renomovaných společností v ČR a na Slovensku v oblasti úvěrů, leasingu a to od procesu akvizice nových smluv, po jejich správu, ukončení. Součástí aplikace je účetnictví, reporting, upomínání a vymáhání. Ve spolupráci se zkušeným analytikem, který vše vysvětlí a budete postupně nejprve testovat aplikaci z pohledu uživatele, později z pohledu analytika. Výhledově dostanete k řešení reportované chyby od zákazníků a ještě později zadání na novou funkčnost. Pozice je vhodná pro každého, kdo má chuť se učit. Hledáme uchazeče se zájmem o účetnictví, obchodní úlohy (úvěry, leasing), jak ve fázi akvizice nových smluv tak i ve fázi správy smluv. Případně je možno se věnovat technickým úlohám (práva, zabezpečení, migrace dat, exporty, importy, reporting).

Požadujeme

  • Zájem nebo znalosti v oblasti účetnictví nebo obchodu se zaměřením na finanční služby komunikativnost
  • Odpovědnost spolehlivost chuť se učit

Nabízíme

Po zaškolení velmi dobré ohodnocení přístup k novým technologiím Microsoft, Linux pružnou pracovní dobu možnost profesního i osobního rozvoje.

OHODNOCENÍ MZDA
25 000,- Kč
Pro více informací nebo zodpovězení Vašich
případných dotazů kontaktujte naše obchodní oddělení.

Napište nám

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Chcete se stát součástí kolektivu společnosti FBL Group s.r.o. Neváhejte a využijte náš kontaktní formulář. Obchodní oddělení Vás bude kontaktovat na Vámi zaslané kontaktní údaje.

Další klíčový zaměstanci

Ing. Jan Opička
Jiří Malát, DiS.
Aleš Čížek
Ing. Martin Prchlík