Jsme tady pro vás

Zavolejte nám

 

+420 601 165 066

Pavlína Drejslová

Pracovní dny od 8 – 16 hod.

Napište nám

 

pdrejslova@fblgroup.cz

Odpovíme Vám do jednoho

pracovního dne

Navštivte nás

 

FBL Group s.r.o.

Petrohradská 18

101 00 Praha 10

Setkejte se s expertem

Náš zkušený expert Pavlína Drejslova vám ráda pomůže! 

Rezervujste si bezplatnou konzultaci, během které s vámi probere vaše potřeby a navrhne ideální řešení.

Pavlína Drejslová

Partner Care

Za tím skvělým stojí lidé

František Blanář

Zakladatel

Jan Opička

Prokurista, ředitel společnosti

Aleš Čížek

Hlavní analytik

Máme 30 let zkušeností

„Známe Vaše potřeby a známe Váš byznys“

FBL Group je parta IT nadšenců, která vznikla sloučením tří firem. Nabízíme širokou škálu služeb v oblasti informačních systémů, od vývoje softwaru až po outsourcing IT. Specializujeme se na produkt EkIS a podporu stávajících zákazníků. Zajistíme i provoz vaší technologické infrastruktury.

Příběhy našeho úspěchu

Naše práce pohání firmy kupředu

98%

Eliminace chyb z ruční kalkulace a komunikace mimo systém

Případová studie

17 let

Úspěšné spolupráce a rozvoje autobyznysu

Případová studie

Najděte svou odpověď

Jsme tady pro Vás, rádi vám odpovíme na vše co vás zajímá. Zde jsme vybrali to co naše klienty zajímá nejčastěji. 

Jak se s námi spojit?

Můžete nám napsat na email jopicka@fblgroup.cz, nebo rovnou zavolat na +420733375208.

Kdo je náš typický zákazník?

Pomáháme středně velkým a velkým firmám s úvěry, leasingem, operativním leasingem, financováním skladu, factoringem, vymáháním a s pojištěním (od bank a nebankovních institucí pojišťoven až po úvěrové a leasingové společnosti).

Jak začíná spolupráce?

Nejprve si dáme dobrou kávu a v pohodě si popovídáme o tom, co od nás potřebujete a jak vám můžeme pomoct. Společně s vámi projdeme vaše požadavky a najdeme ideální řešení pro váš byznys. Do dalšího setkání zapojíme i náš analytický tým, který pro vás provede detailní analýzu a spočítá přesnou cenu a čas potřebný na dokončení projektu. Po schválení cenové nabídky a podpisu Smlouvy se pustíme do práce a s plným nasazením vám pomůžeme dosáhnout vašich cílů.

Kolik nás systém EkIS stojí?

Náš systém EkIS je špičkový nástroj, který vám pomůže zvládnout celý životní cyklus Smlouvy, od zadání žádosti, přes její proúčtování až po řádné či mimořádné ukončení. V průběhu cyklu Smlouvy nás nepřekvapí ani její změny či požadavky na vymáhání neuhrazených splátek. Je to komplexní řešení vytvořené na míru vašim potřebám, a proto nelze jeho cenu stanovit jedním univerzálním číslem.

Cena se pohybuje v rozmezí od 2 do 40 milionů korun, ale záleží na specifických funkcích a konfiguraci, které budete potřebovat. Naši specialisté vám rádi připraví nezávaznou kalkulaci a pomohou vám vybrat ideální řešení pro váš byznys.

Bude EkIS ve vašich barvách?

Samozřejmě! Systém EkIS můžeme upravit tak, aby perfektně zapadl do vaší firemní identity. Můžeme použít vaše firemní barvy, logo a fonty, a tak vytvořit jedinečné rozhraní, které bude perfektně ladit s vaším webem a dalšími materiály.

Stačí nám jen sdělit vaše představy a my se postaráme o zbytek. Náš designový tým má bohaté zkušenosti s tvorbou grafických uživatelských rozhraní a rád vám pomůže vytvořit systém, na který budete hrdí.

 

Nenašli jste odpověď na vaši otázku? Rádi vám ji zodpovíme.